Pierwsza pomoc w gabinecie stomatologicznym
Po przygotowaniach, jakie były niezbędne w związku z wdrażaniem, uruchamiamy nową propozycję szkoleniową
Zdajemy sobie sprawę, że skuteczność szkolenia w tak specyficznej sytuacji, jak NZK u pacjenta na fotelu dentystycznym, zależy od tego, na ile realnie odwzorujemy w czasie ćwiczeń potencjalną sytuację, dlatego szkolenie, które Wam proponujemy, przeprowadzimy w Waszym gabinecie.
- Sprawdzimy, czy wasz fotel umożliwia prowadzenie resuscytacji krążeniowo-oddechowej bezpośrednio na nim (nie każdy daje takie możliwości, wtedy bezwzględnie trzeba szybko pacjenta z NZK przenieść na ziemię)
- Nauczymy, jak jednocześnie prowadzić wentylację z pomocą worka samorozprężalnego i uciskać klatkę piersiową
- Nauczymy, jak używać automatyczny defibrylator zewnętrzny i podpowiemy, gdzie najlepiej go umieścić.
Czemu uważamy, że wiemy, jakie macie potrzeby?
Rozmawiamy z Wami i słuchamy Was.
Właśnie udział w 27 Środkowoeuropejskiej Wystawie Produktów Stomatologicznych (CEDE 2018) pozwolił nam poznać Wasze potrzeby. nasz wykład z prezentacją użycia AED spotkał się z dużym zainteresowaniem.
W tym roku będziemy tam ponownie.
Dlaczego jeszcze?
Jesteśmy fundacją, organizacją non-profit. To, co robimy, robimy z pasją, bo kochamy pomagać. Prowadzimy wiele działań edukacyjnych w różnych ośrodkach wspierających osoby wykluczone społecznie (osoby z niepełnosprawnościami, osoby bezdomne, seniorzy, uczymy osoby z nimi pracujące – personel, wolontariuszy). Szkolimy tych, którzy są na marginesie zainteresowania firm, bo oni nie mają środków, by za te szkolenia płacić. My je robimy dla nich za darmo lub za symboliczne opłaty, które mają na celu przede wszystkim pozwolić im zachować godność. Bo to co robimy to nie jałmużna.
Wykupując u nas szkolenie, zapewnicie sobie przeprowadzenie szkolenia przez specjalistów-pasjonatów i pomożecie nam realizować nasze cele statutowe – pomaganie osobom zagrożonym społecznym wykluczeniom.