25.10.2016

Dzisiaj dostałam z sądu rodzinnego pisma z postanowieniami o przyznaniu kuratorów. Teraz mogę je wysłać do sądu cywilnego.

Już jutro spotkanie inauguracyjne grupy wsparcia w Poznaniu. Jestem ciekawa, jak potoczą się jego losy. Mam nadzieję, że to pierwsza, ale nie ostatnia inicjatywa skierowana do środowiska trans, jaka powstaje w Poznaniu w ramach działań Grupy Stonewall, której zostałam także członkinią. Zaangażowałam się w dwa kolejne projekty realizowane przez Grupę Stonewall, których efekty już niedługo będzie można zobaczyć.

„Opowieści różnej treści”

Okładka front

Tym razem trochę autopromocji.

Gdy zaczynałam pisać tego bloga, zaczęłam też pisać tą historię. Właśnie te szesnaście miesięcy w moim rodzinnym mieście umożliwiły mi przeżyć w spokoju kolejne kroki tranzycji, które opisuję w tym blogu. Teraz pojawiła się książka, która opowiada właśnie o tym okresie, bardzo ważnym w moim życiu. Jest to kontynuacja „Lukrecji w ciele Krzyśka” ale bardzo różni się od niej. To zbiór opowiadań o moim codziennym życiu w moim rodzinnym mieście, bogato ilustrowany zdjęciami. Samego procesu tranzycji nie da się w pełni zrozumieć bez poznania tła, na jakim się ten proces odbywał. I właśnie to tło jest zawarte w tej książce.

Zapraszam

Książkę można kupić w moim sklepie w wersji elektronicznej (w pełnym kolorze)

http://lukrecja.sellingo.pl/p/4/65/opowiesci-roznej-tresci

lub w wersji drukowanej (czarno-biała) w sklepie Alimero

http://alimero.pl/opowiesci-roznej-tresci-150980.html