Kolejna książka „Różne oblicza Lukrecji”

scan 1

Na ponad 200 stronach opowiadam o tym, jak uczyłam się być wizualnie kobietą. Nauka makijażu, poszukiwania stylu w różnych sytuacjach. Próby połączenia kobiecej duszy z męskim ciałem, gdy tego wymagała sytuacja. Poszukiwania te spowodowały, że wraz z moimi przeróżnymi pasjami, powstała przeogromna kolekcja moich obliczy. Przeróżne stroje, peruki, makijaże, buty. Bez tego, czego doświadczyłam podczas tych swoistych lekcji, moja droga do uzyskania dzisiejszego wizerunku byłaby na pewno o wiele bardziej skomplikowana i nie wiem, jak wyglądałby dzisiaj efekt.

Promocja zakupu
Każdy, kto kupił moją autobiografię „Lukrecja w ciele Krzyśka” może kupić książkę „Różne oblicza Lukrecji” w cenie promocyjnej 10 zł. Proszę te osoby zainteresowane kupnem tej książki, by po dokonaniu zakupu dokonały przelewu na kwotę 10 zł a nie podanej ceny.

Osoby, które kupiły autobiografię w innych księgarniach internetowych proszę o wysłanie na adres mailowy potwierdzenia zakupu.
Podobna zasada będzie obowiązywała przy wszystkich publikacjach, jakie pojawią się w moim sklepie. Dotyczy to także kolejnych części autobiografii.
Chcę w ten sposób podziękować tym, którzy kupili moją pierwszą książkę „Lukrecja w ciele Krzyśka”.

Książka dostępna jest tutaj :

http://lukrecja.sellingo.pl/p/4/63/rozne-oblicza-lukrecji